0 beğenilme 0 beğenilmeme
60

Öncelikle merhaba pazartesi günü yaşadığımız talihsiz yangın sonucu evimiz tamamen kullanılmayacak duruma geldi yangın odamızdaki klimanın tutuşması sonucu oluştu itfaiye raporu ve polis raporundaysa belirtilmiş şimdi söyle bir durum var . 
1- klimamızın markası Beko 
Klimanın ilk montajı 2010 yılında Beko tarafından evin 1. Katına yapıldı 
2- biz 2.katı yaptıktan sonra klimayı 2.kata taşıma kararı aldık Beko servisi aradık yoğun oldıkuklarını söylediler ve Samsung servisine sorduk bizde montajını gelip yapabiliriz dediler ve Samsung servisi gelip Beko marka klimamızı 2. Kata taşıdılar . 

3- klimanın 2.kata montajını yapan servis Samsung Adana yetkili servisi gök teknik

4- Samsung Gok teknik in klima montajını yaptığına dair belge kaşe imza elimizde duruyor 

4- Yangının klimanın yanına şartel atılmayıp direk Bogattan elektrik alındıgı için çıktığı söyleniyor itfaiye raporundada klimaya giden kablolardan kaynaklandığı yazılmış . 

Ben bekoyu aradım bana bizim yetkili servisimiz montajı gerçekleştiremediği için biz birşey yapamayız Samsung servisiyle görüşün dedi 

Samsun Adana servisi gök klimayı aradığımda biz birşey yapamayız kayıtta yok elimizde servise gelen arkadaşlara sartel atmalarını söyleseydiniz denildi ve telefon yüzüme kapatıldı . Yargıya gitmeyi düşünüyorum çünkü yatacak yerimiz dahi kalmadı ailemle beraber gergin bi komşuda kalıyoruz sizden tek ricam bize yardımcı olun 

Medeni Hukuk kategorisinde (120 puan) sordu | 60

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

6,979 soru
4,827 cevap
655 yorum
21,181 üye