0 beğenilme 0 beğenilmeme
39
ÖZEL BİR BANKADAN KONUT SATIN ALMAK İSTİYORUZ, FAKAT BANKA KONUTTA İŞGALCİ OLDUĞUNU, TAHLİYE SÜRECİNİN DEVAM ETTİĞİNİ VE MEVCUT HALİYLE SATABİLECEKLERİNİ SÖYLÜYOR. GAYRİMENKULÜ BU HALİYLE SATIN ALDIĞIMIZDA İŞGALCİYİ NASIL VE NE KADAR SÜREDE TAHLİYE EDEBİLİRİZ ? CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Genel Hukuki Konular kategorisinde sordu | 39

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Banka alacagina mahsuben aldigi bir gayrimenkulu mu satiyor? Öyle ise ; Söz konusu taşınmazı İİK’nun 135/2 maddesi gereğince boş olarak 15 (onbeşgün) içerisinde teslim edilmesi aksi takdirde zorla cikartilacaktir.
cevapladı
düzenledi
5,931 soru
4,544 cevap
619 yorum
18,928 üye