0 beğenilme 0 beğenilmeme
71
Merhabalar 22 yıllık evliyim ve 3 cocugum var hamileyken dayak yedim yaklaşık 5 senedir dayak yemiyorum ama eşim yuzume tukuruyor gurursuz mahluk istemiyorum seni diyor.

Dayaklarla ilgili elimde darp raporum yok ama komşular akrabaları ve akrabalarım ve en kötüsü çocuklarımız şahit.

Zihinsel engelli dayısının kızı var ondan ne farkım varmış.Eşyaların bir kısmını alıp annemin yardımıyla bir ev tuttum ve dava açtım

 O da avukat tutmuş eşyaların hepsini götürdü diye aldığım 2 kanepe buzdolabı ve annemin aldığı bulaşık makinesi.

Onun dava dilekçesini okuyunca şok oldum 22 yıllık evliyiz pasaklıymışım yemek bilmezmişim küfür edermişim.

Ve annem hakkında borçlarını cinsel birliktelikle ödüyormuş diye bir iddiada bulunmuş güya ben söylemişim.

Madem bu kadar kötüydük 22 sene niye evli kaldın ben açana kadar niye dava açmadın.En büyük çocuğum 20 yaşında babasını pc de uygunsuz halde görmüş.

İşten gelip pc başına oturur ve odasına kapı vurmadan girmemizi yasaklamıştı.Kadınlarla yazışmaları mahkeme isterse ortaya çıkar mı?Komşunun boşanan gelini ile bile yazışmış çocuklarım uygunsuz fotolar bulup bana da gösterdi hatta bir flash a kaydettik ama flashı bulamıyoruz.Chat sitelerinde rumuzlarını yazdığı kağıdı attım diye evde terör estirdi.Banyodayken fotomu çekiyordu gözümü açtım aklım çıktı napıyosun dedim karım değil misin çekerim özleyince bakarım diyor bana

Sürekli beni evden  kovalayan küfürle git demiştin niye çağırıyorsun dedim onları sinirle söylemiş unutalım diyor bana.Çocuğuma ben anneni evden kovdum sizi kovmadım diyor birde.

Maddi manevi tazminat talep edip 18 yaşından küçük çocuklarımın velayetini istemiş aylık 1000 lira nafaka her ikisi için ayrı ayrı.

küçüğü değil ama ortancayı da arkadaşı yüzünden tartışırken darp etmişti çocuklarım mesaiye kalınca mutlu oluyorlardı.

Ne hikmetse haftaya düğünleri varmış beraber gidelim diyor bu kadar kötü mesnetsiz bir kadınım diyelimki annemde benden beter kurtulmaya çalışacağına hala neden mesaj gönderiyor.

Çamur at izi kalsın hesabı ise böyle bir şeyi annem için nasıl söyler bu konuda ne yapabilirim?

Evden akrep çıkıyor büyük çocuğumu soktu evi ilaçlatalım diyorum da ben mi koyuyorum napıyım param yok ilaçlatamam demişti.

Mutfak masrafımın çoğunu halamla kızkardeşim saglıyor.Aldığı maaşın neolduğunu bilmeyiz para çekmeye gittiğinde yanına yanaşamayız oldu da yanaştık eliyle ekranı kapatır.

Tıp fakültesinde psikiyatri doktoruna muayene oluyorum 1 gün bile para vermedi doktor onu da çağırdı ben deli değilim niye gideyim ki doktora diyor.Deli hapını içtin mi kendinde misin diyor? Ya şaka yapıyor ya da kızgınlıkla söylüyor.

Son olarak tedbir nafakası ile ilgili nasıl bir gelişme olacak,çocuğumu dersaneye yazdırmam gerekiyor.tedbir nafakasını ne zaman alabilirim
Medeni Hukuk kategorisinde (120 puan) sordu | 71

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

6,530 soru
4,681 cevap
635 yorum
20,236 üye
Saç Ekimi