0 beğenilme 0 beğenilmeme
267

Bir tanıdığımın kocasının swarm hesabını gördüm. Kendine fake swarm açmış kızlarla konuşuyordu. Bende fake bir instagram açıp bunu karısına bildirdim bazı konuşmalarınıda anlattım.” Bana şöyle dedi böyle dedi “ diye anlattım. Adamın benle konuştuğu Swarm ekran görüntüsünü kadına attım. Boşanma davası sürecinde eğer bu şekilde öğrendim derse, savcılık benim kim olduğumu araştırır mı? Kadın, benim ona attığım swarm ekran görüntüsünü ve fake hesap açıp onla konuştuğum konuşmaları bunları bana gönderdiler böyle öğrendim diye (açtığım fake hesabın kullanıcı adı gözüküyor) delil olarak kullanacakmış. Kim olduğum araştırılıp ıp adresim bulur mu? Çekişmeli boşanma davası olsada durum nasıl olur?

Kişiler ve Aile Hukuku kategorisinde (140 puan) sordu | 267

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
Merhaba, boşanma sürecinde bahsettiğiniz tanıdığınıza yardım etmek adına, boşanma sürecine sebep olan olayları bu şekilde öğrendim der ise ona şahitlik yapmak/yapmamak sizin inisiyatifinizde olacaktır.

Neticede yazışmaları göndermişsiniz elinde yazılı bir delil bulunmakta. Aile Mahkemesi ip adresi veya hesabın kime alt olduğunu araştırmayacaktır.
(40.9k puan) cevapladı
boşanma konusu
6,579 soru
4,716 cevap
637 yorum
20,746 üye