0 beğenilme 0 beğenilmeme
14

Evet herkeze merhaba öncelikle arkadaşlar geçen yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Büyüklerimden ve küçüklerimden yardım ve bana yol göstermenizi istiyecem en baştan teşekkür ediyorum hepinize. 
Evet arkadaşlar okulda Counter Strike turnuvası yapmak istedim ve Bilişim teknolojileri bölüm şefiyle konuştum ve ödüllü olması gerektiğini bildirdim. Ödülünde toplanan paranın tamamının kazanan takıma dağıtılması gerektiğini söyledim ve kabul etti. Katılan her bir kişinin 5TL ödeyip 1 takımda 5 kişi olacağını belirttim ve bölüm şefi bunu kabul etti. 175 TL toplandı ve hocaya bildirdim içinden yarısını almamızı organizasyon parası vs, söyledi fakat ben bunu reddettim. Kazanan takıma verilmesini gerektiğini düşündüm. Herşey hazırlandı turnuva oldu ve kazandık toplamda 175 tl para toplandı ve hocadan parayı istediğimde parayı kendisinin alacağına takımımın üyeleri nede sözde eğitim seti hediyesini vereceğini söyledi. 
Bende kabul etmedim o hediye dedi ben parayı istediğimi dile getirdim 1 2 kere inatlaşınca kırıcı olmaya başladı ve argo kullanmaya Başladı beyinsiz,beyniniz almıyormu vs, gibi kelimeler kullandı.Bu sırada yanlış anlaşılma olmasın şahitlerim var hiçbir şekilde sesimi yükseltip argo vs kelimeler kullanıp saygısızlık yapmadım.! Biraz daha tatlı bir dille inatlaşınca tehditler başladı sizi döverim dövdürtmeyin kendinizi vs en sonunda tamam dedim argo ve tehditler bu sırada devam etti. Parayı bırakıp odadan çıktım çok sinirliydim. Daha sonradan odaya tekrar özür dilemek için girdim saygısızlığım olmadığı halde tekrar belirtiyorum şahitlerim var ! özrümü diledim fakat 10 15 kişinin içinde 30 TL'lik adamsın vs gibi onur kırıcı sözler kullandı ve beni tehdit etmeye başladı bakalım bidaki sene sınıfı nasıl geceksin,Birdahaki sene bitsin diye yalvaracaksın dedi. Tehditler böyle devam etti artık iyice çileden çıkmıştım ve üzerine beni okuldan kovdu. Bunun üzerine artık deliye döndüm ve odadan çıktım ve okuldan ayrıldım. Arkamdan da yavş*** falan demiş. buna dairde şahitlerim var nasıl bir yasal süreç izleyebilirim? şahitlerim var hepsi için. Sadece şahitlerle kanıtlayabilir miyim bu arada reşit değiliz lütfen yardım edin.
Hatam Olduysa Affola Lütfen yardım edin.

Ceza Hukuku kategorisinde (120 puan) sordu | 14

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

6,526 soru
4,654 cevap
635 yorum
19,985 üye
Saç Ekimi