0 beğenilme 0 beğenilmeme
25
07.11.2016 günü oğluma okul onun de otomobil çarptı.Ve oğlumun ayağı kırıldı.1 aydır hastanelerde uğraşıyoruz. alçıya alındı oğlumun yaşı 9 yasında okul öğlen arasına girmiş ve okul dışından yemek almak için okul dışına cıkmıştır.
ambulans ile hastaneye kaldırılmış ve eşim beni aradığında hastaneye gitmişti.çocuğu hastaneye götürdüğün de doktor röntgen ile baktığında ayak bileğinde kırık olduğunu ve alçıya alınacağını söyledi bizi odadan çıkardılar ve yerine oturttular ayağında derisinde kanama  vardı fakat alçıya almadılar.yara olduğu için.
sadece alt kısmını alçıya almışlardı 15 gün sonra yarası iyile tekrar film çektirdik  yerine tam oturmadığını ve yeniden oturtma işlemi yapıp alçıya alacaklarını söyledi doktor.
tekrar aynı işlemi yapıp aynı acıyı verdiler cocuguma.ve doktor 1-2 mm kayma oldugunu içe dogru basabılecegını ve hatta 20 lı yaslarda amelıyat edılebılcegını soyledı.
gelelım hukıkı surece bız sıkayetcı olduk hastaneden katı rapor aldık.fakat karsı taraf cocuga vuran sahıs olayı fazla goren olmamasına ragmen cocugun kendısıne carptıgını tekerının altına ayagının gırdıgını soylemıs ıfadesınde.ve bır sahıt gostermıs.ifade verdiğimiz polis sizin çocuk kusurlu olabilir dedi.
ayrıca beledıye orda yol olmamasına ragmen o yolu anayolda kopru yapıldıgı ıcın tren yolunun altından gecen dere yoluna yanı okul yoluna vermıstır.
9 yasındakı cocuk ıcın şoforun dıkkatlı olması gerekmıyormu.ve okul onunde daha dıkkatlı olması gerekmıyormu.
suclu sızce kımdır.nasıl hukıkı bır yol ızlenmelıdır.
Ceza Hukuku kategorisinde (120 puan) sordu | 25

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

5,997 soru
4,584 cevap
623 yorum
19,121 üye